LEVENT KALIP

1976 yılında Bursa’da kurulan Levent Kalıp (LEV-KA), profesyonel hizmet ve yönetim anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörün, önde gelen, örnek ve saygın bir kurumu olmak hedefiyle faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün itibarıyla ise gerçekleştirdiği teknolojik yatırımları ve sağladığı istihdam ile faaliyet gösterdiği sektörünün, önde gelen ve örnek kuruluşları arasında yer almakta, belirlemiş olduğu hedeflerle ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Levent Kalıp (LEV-KA), sektördeki öncü konumu gereği, günümüz teknolojisine uyumlu bir alt yapıyla üretim yapmakta ve yatırımlarını, teknolojik gelişimler doğrultusunda sürekli olarak geliştirmeyi görev saymaktadır. Firmamız bu gelişimler doğrultusunda 2014 yılında Bursa Yıldırım İlçesinde örnek kurum olarak seçilmesi ile de bunu kanıtlamıştır.

Firmamız, tedarikçisi olduğu farklı sektörlerdeki firmalara ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunma konusunda gelişmiş deneyimlere sahip olmuştur. Gerekli olan makine parçalarının ilk imalatı, ihtiyaç duyulan yedek parça imalatı, prototip ürün çalışmaları, malzeme analizi, kalıp imalatı, tersine mühendislik ve üretilen ürünlerin son teknoloji 3d ölçüm sistemleri ile kontrollerini yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Bu nedenle firmamız ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarına çözümler sunmakta ve sağlamış olduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini ilk öncelikli hedefi olarak belirlemiş durumdadır.

Sizi dinliyor ve fikirlerinizi önemsiyoruz.

Size yardımcı olmak isteriz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.