AR-GE Hizmetleri

Günümüzde ürün tedariki sağlayan firmaların mevcut veya yeni çıkacak ürünlerinin ömürleri önceki yıllara göre daha kısa süreli olmaktadır. Küresel pazarın rekabet baskısı; yeni ve yaratıcı ürünlerin yüksek kaliteli ve hızlı olarak piyasaya sürülmesini gerektirmektedir.

Yeni ürünler ne kadar fazla ve yenilikçi yaratıcı fikirler içeriyorsa o ürünlerin rekabet performansı o kadar yüksek ve uzun ömürlü olmaktadır. Bu nedenle üretilmesi planlanan ürünlerin ön hazırlıklarının kısa sürede yapılması ve ürün örneklerinin hazırlanıp ön Pazar araştırması, kalıplana bilirlik, tasarım uygunluğu vb. konularda incelemelerin yapılabilmesi için ön prototip hazırlıklarının yapılması oldukça önemlidir.

Bu konudaki deneyimleri ve teknolojik alt yapısıyla LEV-KA sizlere günümüz rekabet koşullarında daha rekabetçi olabilmeniz, ürünlerinizi zamanında geliştirip piyasaya sunabilmeniz için, sizlere kendini kanıtlamış olduğu imalat teknolojileriyle birlikte, Tersine Mühendislik (Reverse Enginering), 3D Prototipleme, 3D ölçüm (CMM) ve Malzeme Analizi hizmetlerini de sağlamaktadır.

 

 AR-GE hizmetleri olarak aşağıdaki çalışmaları sunuyoruz

Tersine Mühendislik (3D Tarama) Hizmeti
Gelişmiş 3D optik tarama sistemleri hızlı bir bircimde parçalarınızı üç boyutlu tarayarak, nokta bulutu (*.STL, *.OBJ, vb.) şeklinde müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Gelişmiş CAD CAM çözümlerimiz ile dilerseniz 3B taramış nokta bulutlarından üç boyutlu parametrik modeller de oluşturabiliyoruz.

Hızlı Prototipleme Hizmeti
Kısa sürede prototip (numune) temini felsefesiyle gelişmiş teknolojik imkanlarımızı kullanarak, oluşturduğunuz 3B modelleri kısa sürede fiziksel prototipe dönüştürebiliyoruz. Gelişmiş 3B yazıcı teknolojilerimiz ile 50µm dan 400µm hassasiyetine kadar ABS, PLA, NYLON, HIPS, vs. malzemeler kullanarak baskı işlemleri yapabiliyoruz.

Ürün Geliştirme ve Doğru Malzeme Seçimi Hizmeti
Ürün geliştirme süreçlerinde, verimlilik artırılarak yeni ürün geliştirme sürecinde; tasarım ve mühendislik çalışmalarının, üretime uyumlu şekilde yürütülmesi. İhtiyaca uygun ürün tasarımının gerçekleştirilmesi sağlanır.
Üretilecek ürünün verimliliğini sağlamak için gerekli olan doğru malzemenin seçiminde gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. Var olan ürünlerinizin verimini arttırmak ve ne tür bir malzemeden imalatının yapıldığını öğrenebilmek için gerekli olan malzeme araştırma analiz hizmetleri de sunulmaktadır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.